logoW związku z utworzeniem od 1 września 2016 Europejskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na bazie ZSP Gubin już dziś zapraszamy na naszą nową stronę internetową.

 

Był Rolniczak, jest ZSP, a będzie Europejskie Centrum

Drukuj
Utworzono: sobota, 04, czerwiec 2016 Opublikowano

Korowód ECKZiU Gubin 2016 110ZSP „Rolniczak” Szkoła wpisana w krajobraz Gubina.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych kojarzony zwykle z byłym „Rolniczakiem” prezentował w korowodzie 2016 elementy historyczne oraz teraźniejszość przeplatającą się z profilami kształcenia już w nowo utworzonym Europejskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Skoro Rolniczak, to pojawił się ciągnik ze snopami już wymłóconego żyta na których jadą przedstawiciele nieco mniej nowoczesnej formy rolnictwa z kosą i grabiami do słomy. Tuż za nim słynny JĘDREK kombajn, który uświetniał od jakiegoś czasu większość korowodów Wiosny nad Nysą. Skoro mówimy o postępie, nasz Jędrek też jest nowoczesny. Nieprzypadkowo pojawiające się motocykle informują nas o nowym kierunku kształcenia w szkole mechanik pojazdów motocyklowych. Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego to również samochody, które są nieodłącznym elementem atmosfery w naszej szkole. Nauka jazdy, pojazdy uprzywilejowane, wojskowe oraz pojazd o napędzie elektrycznym, który skonstruowali nasi uczniowie na zajęciach. Za nimi hotelarze ubrani w tzw. codedress biało czarne stroje obowiązujące w branży hotelarskiej. Informatycy schowani w hakerskim Anonibusie w oryginalnych maskach, w których mogą przemieszczać się w świecie MATRIXA. Dziewczęta z klasy żywienia częstowały drożdżówkami, pączkami i innymi smakołykami wyprodukowanymi również przez siebie.

Dbając o bezpieczeństwo zamykał naszą grupę pojazd uprzywilejowany z oficerami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Zapraszamy do galerii z korowodu 2016

Get a better hosting deal with a hostgator coupon or play poker on party poker
Copyright by ZSP Gubin. Wszelkie prawa zastrzeone! Kopiowanie jakiejkolwiek treci bez zgody autora surowo zabronione!