logoW związku z utworzeniem od 1 września 2016 Europejskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na bazie ZSP Gubin już dziś zapraszamy na naszą nową stronę internetową.

 

Konkurs czytelniczy Życie i twórczość H. Sienkieicza

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 06, czerwiec 2016 Opublikowano

hs16W ramach obchodów "55. Wiosny nad Nysą", 3 czerwca w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gubinie odbył się konkurs czytelniczy nt. " Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza".

Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Markiewicz, Bartłomiej Młodecki i Maria Tymoszuk. Przygotowanie do konkursu obejmowało zapoznanie się ze szczegółową biografią naszego noblisty, przeczytanie powieści: "Krzyżacy", "Potop", "Ogniem i mieczem", "Pan Wołodyjowski", "Quo vadis" oraz noweli, a także obejrzenia filmów zekranizoweanych na podstawie omawianych dzieł. Materiału do przerobienia, opanowania i zapamiętania był ogrom. Gratulujemy zdobycia II miejsca.

Get a better hosting deal with a hostgator coupon or play poker on party poker
Copyright by ZSP Gubin. Wszelkie prawa zastrzeone! Kopiowanie jakiejkolwiek treci bez zgody autora surowo zabronione!